Telefon Dinleme Programı
FİYATLANDIRMA

1 Aylık Lisans
250 TL
Takipx.net, Telefon Dinleme Programı, Satın alma işleminiz den hemen sonra, Takipx.net Lisans Aktivasyon Anahtarınız 0552 941 25 58 telefon numaramızdan alabilirsiniz. Bu kodu kullanıcı Kontrol Panelinizdeki lisans kısmına girerek 1 Ay boyunca Takipx.net Telefon Dinleme Programı Android Ebeveny Kontrol Yazılımını tüm özellikleri ile full sürüm olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.
Satın Al
6 Aylık Lisans
650 TL
Takipx.net, Telefon Dinleme Programı, Satın alma işleminiz den hemen sonra, Takipx.net Lisans Aktivasyon Anahtarınız 0552 941 25 58 telefon numaramızdan alabilirsiniz. Bu kodu kullanıcı Kontrol Panelinizdeki lisans kısmına girerek 6 Ay boyunca Takipx.net Telefon Dinleme Programı Android Ebeveny Kontrol Yazılımını tüm özellikleri ile full sürüm olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.
Satın Al
12 Aylık Lisans
900 TL
Takipx.net, Telefon Dinleme Programı, Satın alma işleminiz den hemen sonra, Takipx.net Lisans Aktivasyon Anahtarınız 0552 941 25 58 telefon numaramızdan alabilirsiniz. Bu kodu kullanıcı Kontrol Panelinizdeki lisans kısmına girerek 12 Ay boyunca Takipx.net Telefon Dinleme Programı Android Ebeveny Kontrol Yazılımını tüm özellikleri ile full sürüm olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.
Satın Al